Z cyklu „Zawodnicy Trefla w sezonie 2018/2019”: Vernon Taylor

W cyklu „Zawodnicy Trefla w sezonie 2018/2019” prezentujemy zawodników, którzy będą występować w barwach Trefla Sopot w nowym sezonie. Następnym omawianym zawodnikiem jest Amerykanin Vernon Taylor.

To niezwykle doświadczony zawodnik, urodzony w 1987 roku, liczący 192 cm wzrostu, występujący na pozycji rzucającego obrońcy.

Vernon to obieżyświat, ponieważ występował w amerykańskich rozgrywkach NCAA, jak również z dobrej strony pokazał się w lidze fińskiej, bułgarskiej oraz belgijskiej.

To właśnie ostatni sezon w belgijskiej drużynie Crelan Okapi Aalst, Vernon mógł zaliczyć do szczególnie udanych, gdyż Okapi Aalst dopiero w półfinale przegrało z późniejszym mistrzem kraju.

W 41 meczach w barwach Crelan Okapi Aalst, Amerykanin notował średnie statystyki na poziomie 11 punktów, 2,9 zbiórki i 2 asyst na mecz, jednocześnie wyróżniając się bardzo wysoką skutecznością rzutów z gry.

Wszystko wskazuje na to, że Vernon powinien umiejętnie zastąpić swojego rodaka Jermaine’a Love’a, gdyż jest niezwykle doświadczonym i wszechstronnym zawodnikiem.

Nie wierzycie? Proszę bardzo:

Foto:treflsopot.pl

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jestem z #sercemsopotu

Następny mecz

Liderzy drużyny

Licznik wejść