Rosa Radom- Trefl Sopot 75:68

Rosa Radom na własnym parkiecie pokonała Trefl Sopot 75: 68 (16:20, 22:15, 14:15, 24:18). Dla „Serca Sopotu” to trzecia ligowa porażka w tym sezonie.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Taylor 22, Jeszke 16, Baker 8, Kulka 7, Leończyk 6, Milovanović 5, Ł. Kolenda 4.

Według statystyk meczowych najlepiej w dzisiejszym spotkaniu wypadli (Trefl):

 1. Vernon Taylor (22 punkty, 4 zbiórki, 4 asysty, EVAL 18)
 2. Damian Jeszke (16 punktów, 9 zbiórek, EVAL 18)
 3. Paweł Leończyk (6 punktów, 9 zbiórek, 6 asyst, EVAL 17)

foto:Jan Rybaczuk

Previous Article
Next Article

2 Replies to “Rosa Radom- Trefl Sopot 75:68”

 1. Puzzel

  Nie będę ukrywał, że po dzisiejszym meczu zadowolony nie jestem. Ja rozumiem, że Łukasz jest młody, nieopierzony, jak to się mówi, ale więcej chłodnej głowy (!). Mecz ciągnęła nasza dwójka i trójka – obie jedynki poza meczem, że tak to nazwę. Musimy wygrywać takie mecze, bo inaczej o P-O nawet nie zahaczymy. Czasem trzeba powiedzieć trudno, dziś jest ten moment, lecz takich meczów nie może być więcej. Sąsiedzi włożyli w klub pieniądze, duże pieniądze. Jest u nas taki pomysł, czy wieczna walka między PO, a utrzymanie?

  • Łukasz Gawin

   Masz rację brak dobrej gry naszych „jedynek” powoduje, że w kluczowych momentach po prostu nam nie idzie. Cieszę się, że w końcu Damian Jeszke pokazał się z dobrej strony i miejmy nadzieję, że ustabilizuje formę. Jeżeli chodzi o cele naszego klubu, niestety obawiam się, że możemy mieć powtórkę z poprzedniego sezonu… Obym się mylił 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jestem z #sercemsopotu

Następny mecz

Liderzy drużyny

Licznik wejść