Trefl Sopot- MKS Dąbrowa Górnicza 70:80

W 7 kolejce EBL Trefl Sopot uległ drużynie MKS-u Dąbrowa Górnicza 70:80 (20:15, 23:20, 9:28, 18:17).

Dla naszej drużyny to już 6 porażka w tym sezonie…

Najlepiej w naszej drużynie zaprezentowali się Paweł Leończyk (18 punktów, 7 zbiórek, 6 asyst) oraz Milan Milovanović (18 punktów, 6 zbiórek, 1 asysta).

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Leończyk 18, Milovanović 18, Baker 12, Taylor 9, Jeszke 5, McCray 4, Kolenda 4, Motylewski 0, Kulka 0

Zapis konferencji prasowej:

 

Previous Article
Next Article

3 Replies to “Trefl Sopot- MKS Dąbrowa Górnicza 70:80”

 1. Puzzel

  Warto napomknąć, że trener pożegnał się z zawodnikami. Słyszy się o uznanym nazwisku w roli nowego trenera, ale nie zapeszajmy 😉 Panie Marcinie Dziękujemy za te bodajże osiem lat……Życzę powodzenia w karierze trenerskiej!

  • Łukasz Gawin

   Artykuł na ten temat już wrzucony. Spekulacji będzie dużo. Pamiętaj, że finansowo Trefl wygląda bardzo słabo… Martwi mnie trochę nieciekawa sytuacja w samym zespole. Jestem ciekawy, jak nowy trener wpłynie na naszych graczy.

   • Puzzel

    Mam nadzieję, że jest wizja rozwoju w Treflu, ponieważ budżet faktycznie, został mocno ograniczony….. Pewnie wiesz więcej na ten temat i znasz plan na lata…. Walka o Play-Offs i wiecznie dziewiąte – dziesiąte miejsce, to chyba wyżej sięga nasza ambicja? Wiadomo, nikt nie chce tkwić w dole, ale ostatnie słowa Pana Wierzbickiego nt. długu, który dopiero został splacany nie napawają optymizmem. Sąsiadki poszły do góry w ciągu…. W zasadzie miesiąca, szybko kupili kilku grajkow, co polecieli na puchary, a My? Wracając do trenera, to pojawia się ciekawe nazwisko – dobrze znane Polskim kibicom, Nam też 😉. Opisales je wyżej, ale jeszcze nie czytałem, więc dodam, że na Litwie trenuje uznany zespół Liektabelis, który obecnie zajmuje trzecie miejsce z bilansem 6/3. Klub występuje również w Lidze Mistrzów, gdzie bilans jest ujemny, aczkolwiek warto dodać, że w 2017 team zdobył srebrny medal w Lidze Litewskiej, a to duży sukces 😉 Wpływ na grę myślę nie byłby natychmiastowy, coach dostały kredyt zaufania – teraz ciężki mecz ze Stelmetem i zapowiada się kolejna porażka…. Pierwszy mecz pokazał, że umiemy, a dalej….? Szkoda gadać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jestem z #sercemsopotu

Następny mecz

Liderzy drużyny

Licznik wejść