Trener Kloziński bliski rozstania z klubem

Jak można było usłyszeć na konferencji prasowej, ale również w opiniach pomeczowych niemal pewnym jest odejście trenera Klozińskiego.

Klub pod wodzą obecnego trenera spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Bilans 1-6 oznacza jeden z najgorszych startów Trefla po 2009 roku.

Niepokojącym jest również wyznanie na konferencji prasowej Milovanovicia, które wskazuje na brak porozumienia w sopockim zespole. Milan mówił m.in. o braku komunikacji, jak również zaangażowaniu na boisku.

W rozmowach pomeczowych można było uzyskać informacje, że w ostatnim czasie pojawiły się problemy na linii zarząd-trener. Mam tu na myśli przede wszystkim brak decyzyjności trenera Klozińskiego w sprawie ściąganych zawodników (m.in. Amerykanów). Skutkiem tego jest bardzo słaba gra naszej drużyny.

Oczywiście nastanie teraz czas spekulacji, kto obejmie posadę trenera pierwszej drużyny. Duża część osób mówi o możliwej opcji zagranicznej (prawdopodobnie pewien trener z Litwy). Ja natomiast nie skreślałbym polskich trenerów zwłaszcza, że możliwości finansowe „Serca Sopotu” są niestety dosyć ograniczone.

Mam nadzieję, że trudny okres dla naszej drużyny szybko minie i Trefl w końcu zacznie wygrywać spotkania!

foto:Andrzej Romański/EBL

Previous Article
Next Article

3 Replies to “Trener Kloziński bliski rozstania z klubem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jestem z #sercemsopotu

Następny mecz

Liderzy drużyny

Licznik wejść