Stelmet Enea BC Zielona Góra-Trefl Sopot 93:75 (25:15 | 24:20 | 17:15 | 27:25)

W 8 kolejce Energa Basket Ligi Trefl Sopot przegrał na wyjeździe z drużyną Stelmetu Enea BC Zielona Góra 75:93.

Dla „Serca Sopotu” to 7 porażka  w tym sezonie.

Miejmy nadzieję, że przerwa reprezentacyjna pomoże uporządkować sytuację w naszej drużynie.

Punkty dla Trefla zdobyli:

Milovanović 16, Leończyk 14, Taylor 10, Jeszke 9, Kulka 8, Ł. Kolenda 8, Baker 5, McCray 5, Motylewski 0.

Najlepiej w naszej drużynie wypadł Milan Milovanović, który zdobył 16 punktów, 9 zbiórek oraz 3 asysty.

foto: treflsopot.pl

Previous Article
Next Article

5 Replies to “Stelmet Enea BC Zielona Góra-Trefl Sopot 93:75 (25:15 | 24:20 | 17:15 | 27:25)”

  • Łukasz Gawin

   Zwłaszcza, że jak widać problem nie do końca leży po stronie trenerów, a dotyczy przede wszystkim samych zawodników. Brak lidera drużyny, walki do końca powoduje sytuację, która niestety wymaga pilnej interwencji… Rozmowy z kandydatami na coachów są intensywne. Zobaczymy może już w tym tygodniu zapadanie jakaś decyzja 🙂

   • Puzzel

    Problem leży w zawodnikach, a co innego, że zawodników dobieral trener MK jeśli się nie mylę (oprócz Mccraya)….. Ciekawosc mnie zżera, gdy myślę o kolejnych zmianach…. Nie jestem w stanie się ustosunkować, czy tego chce czy nie…. Trener? Nie wiele to zmieni (chyba, że przyjdzie Misiek w stylu Maskoliunasa 😉). Zawodnicy? Pieniądze, to jest coś, czego nam brakuje, by osiągnąć sukces w postaci pozytywnej zmiany w składzie….. Tak przynajmniej myślę…. Mam nadzieję, że będziesz regularnie podsyłal informacje w miarę możliwości, jak wygląda nasza kadra…. 😉

    • Łukasz Gawin

     Oczywiście w miarę możliwości 🙂
     Jak pewnie wiesz niestety zbyt szybkie podawanie pewnych informacji (wiem, że inni dziennikarze bardzo to lubią:)) mogą jedynie zaszkodzić zespołowi, a wszyscy chcemy jego dobra. McCray to opcja do końca roku, bo nie było kim grać… Zresztą obie strony mają zawartą opcję rozwiązania za porozumieniem stron do końca roku (i pewnie skorzystają). Jeżeli chodzi o kasę to nie chcę Cię martwić, ale różne informacje można usłyszeć na temat sponsorowania drużyn przez samego Trefla (mówię o koszykówce i siatkówce) w przyszłym roku… i tyle na razie napisać mogę 🙂
     Co do ustalania składu powiedzmy, że masz rację. Z kolei transfery do naszego klubu to już odrębna historia. Wierzę, że Trefl w końcu się przełamie…
     I mam prośbę jeżeli masz znajomych wśród sympatyków Trefla to niech wbijają na tę stronkę. Ja zawsze chętnie powymieniam się opiniami na temat naszej ekipy (brakuje takiego miejsca w internecie)
     Pozdrawiam

     • Puzzel

      Postaram się pomowic o tym znajomym, aczkolwiek większość mieszka poza 3city. Myślę, że część zacznie czytać stronkę i z czasem stworzymy tu pole do dyskusji….. Z Treflem w roli sponsora, to strasznie mnie zmartwiles…. Gdy padnie wybór między siatkowka, a koszykowka myślę, że zostanie wybrane to pierwsze….. Strasznie szkoda by było…. Jeśli masz konto na SF, to możemy podyskutować i poszukać koszykarskich pasjonatów jeszcze tam 😉 Wrazie, co jestem w dziale piłkarskim 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jestem z #sercemsopotu

Następny mecz

Liderzy drużyny

Licznik wejść